ÖDERO HAKKINDA

Ödero'lu Olmak

Türkiye'nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı Token Finansal Teknolojiler'in ödeme alanında uzman şirketi Token Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para, Ödero markasıyla hizmet veriyor. Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir teknoloji şirketi olan Ödero, geliştirdiği teknolojileri dinamik, yenilikçi ve güvenilir bir yapı ile kullanıcılarına sunuyor. Global bir vizyon ile yeni gelişmeleri yakından takip eden, dünyada öncü olabilecek projeleri geliştirme hevesi ile çalışan genç bir ekip ve deneyimli liderlik kadrosuyla Ödero’da ödeme teknolojilerinin geleceği inşa ediliyor.

Kültür

Ödero’da insan baş rolde.

Tekil olarak her bireyin ihtiyaçlarının değerli olduğu Ödero’nun gücü genç ve dinamik ekiplerinden geliyor.

Yeni fikirler üreten, neyi farklı yapabileceğine kafa yoran, değişimi kucaklayan, hızlı karar alarak aksiyona geçebilen çevik ekipler ile gelişimi destekleyen deneyimli liderler Ödero’yu keyifle çalışılacak bir yer haline getiriyor.

‘’Powered by You’’ projesi çatısı altında, tüm çalışma arkadaşlarımızın verimli, keyifli ve mutlu bir şekilde çalışmalarını önemsiyoruz. En önemli değerimizin insan olduğunu bilerek, gücümüzü çalışanımızdan alıyoruz.

Sen de Aramıza Katıl!

Bu ekibin bir parçası olmak istersen, her adımın şeffaflıkla yürütüldüğü süreçlerimizden geçerek sen de Ödero ailesine katıl!
Ödero ve Koç Topluluğu’na ait tüm iş ilanlarını kariyer platformumuz Koç Kariyerim’de bulabilirsin.
01
Başvuru
02
Görüntüleme
03
Değerlendirme
04
Görüşme
Karar ve Teklif
Açık Pozisyonlar

Token Ödeme Hizmetleri Ofisi

İstanbul Ofis


Ayazağa mh. Mimar Sinan Sk. A Blok No21 /A 44 Sarıyer İstanbul
destek@oderopay.com.tr

Token Finansal Teknolojiler Ofisler

Azerbaycan OfisXocalı Prospekti
37. Menzil Demirchi Plaza
25. Mertebe Bakü
info@odero.az

Romanya OfisStrada Gara Herestarau 4 , Green Court, Cladire C, Etajul 5. Bucuresti 020334, Sector 2
office@eu.tokeninc.com

Gelişim İmkanları

Değişimi kucaklayabilmek için sürekli gelişmek, bunu sağlayabilmek için de her türlü öğrenme fırsatını değerlendirmek gerektiğine inanıyoruz.

Koç Holding’in bir parçası olarak, grup şirketlerine özel olarak planlanan eğitim ve gelişim faaliyetlerine dahil olduğumuz gibi, ekibimizin ihtiyaçlarına yönelik özel eğitimler de düzenliyoruz. Fintech Akademi’miz ile ekibimizi hızla gelişen finansal teknolojiler alanında sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz.

Eğitimlerimizin limiti, Token’da gelişimin sonu yok!